Serdülő Összetett OB

2008.07.04. 13:29

A serdülők Összetett Országos Bajnokság két napján 3 arany, 2 ezüst és 1 bronzérmet "izzadtak" össze az ARAK-os 13-15 éves atléták. Rendkívül szoros verseny alakult ki több versenyszámban is. A 14 éves fiúknál Hegedüs Ádám 6 ponttal verte meg a futó változatban a második helyezettet! Szőke Evelin ugyanitt a lányoknál nyert, előnye 21 pont lett. A 14 éves lány csapatunk is nyert, Evelin mellett Csada Zsuzsa, Pálinkás Dóra és Mátrai Kata vívta ki a megérdemelt győzelmet! Sajnos apró különbséggel, 13 ponttal kaptunk ki a lányok hatpróbájában a győztes Honvédtól. Így mind a Czúcz Gréta, Huszár Kitti és Bese Zsófia összeállítású csapatunk, mind egyéniben Czúcz Gréta ezüstérmes lett. Bronzérmünket a csapatban már aranyérmes Csada Zsuzsa a 14 éves lányok dobó változatában szerezte meg.
Negyedik lett Mátrai Kata a négypróba ugró változatában, hatodik Huszár Kitti hatpróbában, hetedik Pálinkás Dóra a futó változatban és nyolcadik Hári Tünde a 13 éveseknél.